Wyposażenie wnętrz – legendarne marki, piękne modele, niebanalne rozwiązania

Wyposażenie wnętrz – znane marki, piękne modele,

nietuzinkowe rozwiązania
Wyposażenie wnętrza nadaje mu niesztampowy charakter, jaki sprawia, że staje się ono nacechowane indywidualizmem.

Wybór trafnych mebli zezwala na stworzenie przestrzeni nie tylko pięknej, jednak i funkcjonalnej. Interesującym wyborem są na przykład ławy i leżanki.

Te innowacyjne i sporadycznie napotykane w prywatnych domach meble charakteryzują się nadzwyczajnym designem.
Wyjątkowe meble, jakich nie może zabraknąć w domu lub ewentualnie mieszkaniu
Szczególna jest na przykład leżanka bambusowa MADAM STOLTZ, jaką cechuje pionierski, orientalny wygląd i konstrukcja z naturalnego materiału. Podobnie sprawdzi się leżanka Manou, naturalna, marki BLOOMINGVILLE. Następnym atrakcyjnym meblem, który będzie unikatowym wyposażeniem wnętrza mieszkania może być fotel wiszący.

Jakie cechy posiada fotel wiszący?
•    zawieszony na haku, umiejscowionym na przykład w suficie,
•    zawieszony na szczególnej ramie.
Tego rodzaju fotel jest wyjątkowym i ciekawym uzupełnieniem wnętrza domu. Ponadto przynosi on szansę wygodnego wypoczynku.
Ciekawym oraz wyjątkowym ozdobnikiem mieszkania może być też pufa. Jest to nieduże, obite materiałem siedzisko pozbawione oparcia, zwykle dość niskie. Pufa może być użytkowana jako podnóżek czy taboret. Co znacznie więcej, nie każda pufa musi być w kształcie prostopadłościanu. Przykładem jest choćby zielona pufa z poliestru w kształcie łuku marki HÜBSCH. To estetyczne i unikalne rozwiązanie, które sprawdzi się w salonie każdego rodzaju. Śliczny, delikatny odcień nie rzuca się w oczy, ale jest dyskretnym uzupełnieniem wnętrza mieszkania.
Zastosowanie szczególnych mebli zezwala na stworzenie fenomenalnej przestrzeni – należałoby zatroszczyć się o wykonanie najwyższej jakości.